شنبه - چهارشنبه: 9:00 - 17:00

ساعات کاری

021-88957064
09120466726
میدان جهاد (فاطمی)، پلاک 13 ، ساختمان فاطمی ، طبقه هشتم ، واحد 84
Image

درباره ما

امروزه اشخاص حقوقی و حقیقی در فرآیندهای مالی خود دچار مشکلاتی میشوند که نه تنها می بایست مدیران شرکتها شناخت دقیق و صحیحی از مشکل و راه حلهای موجود داشته باشند بلکه بدلیل تخصصی شدن اطلاعات شرکتها نیاز به شناخت کامل نرم افزاهای مالی وجود دارد تا با سرعت بهتر تصمیم گیری نمایند و با ایجاد کنترلهای داخلی استاندارد از هدر رفت انرژی و زمان و از همه مهمتر پول، جلوگیری بعمل آید.

شرکت سپید همراهکاران نیک در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۹۸ مشاوره و فروش، استقرار و آموزش راهکاران ابری همکاران سیستم را برعهده گرفت. شایان ذکر است شرکت همراهکاران علاوه بر فروش و استقرار ، با ارائه راهکارهای مناسب در خصوص کدینگ حسابها ، پرونده های مالیاتی، دفاعیه های مناسب هیاتهای حل اختلاف مالیاتی و بیمه ای ، محاسبه بهای تمام شده ماهانه ،سود و زیان ماهانه به تفکیک هر قرارداد یا پروژه و یا حتی محصول و خدمات مربوط به مالی در خدمت عزیزان مالی و مدیران محترم شرکتها می باشد.

مهمترین ویژگیهای همراهکاران

1

پویایی در ارتقا دانش سیستمی

2

انعطاف پذیری اعضای تیم به منظور کنترل هرچه بهتر چالشها

3

شناخت کامل نسبت به سیستمها و فرهنگ سازمانی همکاران سیستم

4

تلاش جهت دستیابی به یک سازمان یادگیرنده (Learning Organization)

همراهکاران، از ابتدای تاسیس تا کنون استقرار و پیاده سازی موفق نرم افزارهای راهکاران را برای بیش از ۵۰ شرکت در صنایع مختلف به انجام رسانیده است. علاوه بر تخصص و مهارت در حوزه‌ محصولات عمومی منجمله مالی، سرمایه انسانی، تدارکات و لجستیک و فروش به صورت تخصصی بر روی حوزه های حسابداری مدیریت و مدیریت تولید نیز فعالیت دارد.

به خدمات مالی و حسابداری نیاز دارید؟

از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید
new_logo.png
ارائه کننده خدمات مالی و حسابداری
مشاوره نرم افزار سپیدار سیستم و راهکاران ابری

همراه‌کاران در شبکه های اجتماعی

Search